O NAS

Rock & Flower Studio to pracownia projektowa architektury krajobrazu założona w Poznaniu przez duet absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego. Podczas kilkuletniej działalności w branży firma rozszerzyła obszar oferowania swoich usług ogrodniczych otwierając biura m.in. w Gdańsku i Słupsku, a od 2016 roku także poza granicami Polski – w czeskiej Pradze. Każdy projekt ogrodu czy projekt terenu zieleni publicznej jest dla nas nowym, ciekawym wyzwaniem , dla którego bariera kilometrów nie jest żadnym ograniczeniem i tak naprawdę Rock & Flower studio obsługuje klientów z Całej Polski i Czech.
Nasz zespół na stałe współpracuję z kilkoma firmami realizującymi i pielęgnującymi tereny zieleni. Wyselekcjonowani, zaufani  wykonawcy, oraz rzetelne nadzory nad przebiegiem realizacji dają gwarancję efektu, którego spodziewają się nasi klienci podczas etapu projektowania.

TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE... I RAZEM Z TOBĄ

KIM

JESTEŚMY

Zespół Rock&Flower studio tworzy grupa młodych pasjonatów nowoczesnej architektury krajobrazu i nowoczesnych ogrodów. Poza projektowaniem uwielbiamy podróże, z których każdorazowo czerpiemy mnóstwo inspiracji wykorzywanych często w późniejszej pracy. Projektowanie ogrodów jest dla nas nie tylko realizacją zawodowych celów, ale stylem życia.

CO

ROBIMY

Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta co sprawia, że nasze projekty są unikatowe i niepowtarzalne. Gwarantujemy kreatywne podejście w tworzeniu przestrzeni specjalnie dla Ciebie. Przy zagospodarowywaniu różnorodnych terenów zieleni kładziemy szczególny nacisk na oryginalne, nietypowe rozwiązania, które sprawią, że Twoj ogród stanie się niepowtarzalnym miejscem. 

NASZA

FILOZOFIA

TWORZYMY PRZESTRZEŃ DLA CIEBIE I RAZEM Z TOBĄ. Przede wszystkim słuchamy Twoich potrzeb i dajemy z siebie wszystko, tak by efektem naszej współpracy była funkcjonalna przestrzeń ubrana w nowoczesny design współgrający z architekturą otoczenia. Staramy się być na bieżąco z najnowszymi trendami w architekturze krajobrazu i projektowaniu ogrodów.

DLACZEGO

MY

Bo naszym głównym celem nie jest powiększenie portfolio, a Twoje zadowolenie. Staramy się nie tylko sprostać ale i przewyższyć Twoje oczekiwania. Nasze projekty są odzwierciedleniem wspólnej wizji projektanta i Inwestora. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i najwyższą jakość projektowanej przestrzeni.

NASZ TEAM

Honorata Jaworska

Współzałożycielka Rock&Flower Studio. Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu z tytułem magistra architekta krajobrazu. Projektantka, której pomysły każdorazowo trafiają w gust klientów i zaskakują niebanalnymi rozwiązaniami . Mistrzyni logistyki i znajdowania wyjść z trudnych sytuacji podczas realizacji projektów. Poza aranżacją ogrodów i dużych założeń zieleni króluje na terenie nadzorując prace ekipy wykonawczej. Kocha morze i wszystko co z nim związane. Wielbicielka podróżowania, adrenaliny i sportów wodnych.

Robert Kaźmierczak

Inżynier architekt krajobrazu i jeden z założycieli Rock&Flower Studio. Absolwent Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.  Z każdej, nawet najtrudniejszej przestrzeni potrafi stworzyć coś niesamowitego oraz  funkcjonalnego. Esteta i perfekcjonista. Obieżyświat z duszą artysty. Miłośnik skandynawskiego stylu, prostych form oraz włoskiego jedzenia. Dla swoich klientów wyszukuje te najlepsze, unikatowe rozwiązania projektowe oraz oryginalne elementy będące uzupełnieniem dobrego projektu.

Adrianna Rutkowska

Absolwentka kierunku Architektura Krajobrazu na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Technische Universität w Kaiserslautern. Inspirację do tworzenia czerpie z otaczającego nas świata i podróży . Aktywnie śledzi współczesne trendy i światowe realizacje. Szuka nowych rozwiązań i materiałów. Projektantka, której pomysły cechuje oryginalność , funkcjonalność i estetyka. Fanka krajobrazów naturalnych i ogrodów wertykalnych. Miłośniczka spędzania czasu na świeżym powietrzu, gotowania i sportów ekstremalnych. 

Julia Preiss

Projektantka z głową pełną kwitnących pomysłów. Absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu z tytułem magistra inżyniera architekta krajobrazu. W ogrodach ceni sobie minimalizm materiałów oraz form w kontraście do zjawiskowych, różnorodnych nasadzeń. Popularyzatorka ekologicznych rozwiązań zieleni w miastach. W wolnym czasie szuka inspiracji w naturalistycznych krajobrazach, spływach kajakowych i wycieczkach pieszych. Prywatnie - miłośniczka eklektyzmu, łąk kwietnych, roślin doniczkowych i kuchni tajskiej.