Rock & Flower Studio to pracownia projektowa założona przez dwójkę architektów krajobrazu - absolwentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Od kilku lat działają w branży zdobywając cenne doświadczenie pracując przy ciekawych, mniej lub bardziej wymagających projektach zarówno ogrodów przydomowych jak i terenów publicznych. Portfolio rozszerzali współpracując z kilkoma firmami realizującymi projekty zieleni. Z wieloma z tych firm współpracują do tej pory. Od 2014 roku pracownia swoje usługi oferuje również na terenie Pomorza, między innymi w Słupsku, Lęborku, Tójmieście, ale tak naprawdę Rock & Flower OBSŁUGUJE KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI.

     Cechy charakterystyczne projektantów to zupełnie nowe podejście do tematu architektury krajobrazu. Pracując przy projektach szukają materiałów, roślin i rozwiązań nietypowych, oryginalnych, tworząc tym samym indywidualny styl mocno już rozpoznawalny na terenie Poznania i okolic. Projektanci bardzo mocno stawiają na design i jakość proponowanych rozwiązań. Cały czas poszerzają swoje kwalifikacje o nowe umiejętności uczestnicząc w wielu warsztatach i szkoleniach.

    Projektanci współpracują z wieloma inwestorami będącymi w posiadaniu zabytkowych zalożeń pałacowo dworskich, oferując również specjalistyczne projekty rewaloryzacji zabytkowych założeń zieleni oraz przygotowywanie przedprojektowej dokumentacji historycznej. Doświadczenie oraz praca przy wielu projektach rewaloryzacji pozwala na odtworzenie historycznego charakteru danego obiektu.